Сервис «Материалы»

Сервіс «Матеріали» призначений для здійснення керування створених матеріалів на веб-сайті.

Для перегляду списку всіх створених на веб-сайті метеріалів необхідно у адміністративному меню обрати <Керування матеріалами> <Матеріали> <Список>. Після чого відкриється список всіх матеріалів, зовнішній вигляд якої представлено на Рис.10.1.

Рис.10.1. – Список переліку всіх створених матеріалів на веб-сайті

Фільтрування списку матеріалів можна здійснити за наступними параметрами «стан», «тип», «категорія» та «мова». Після натискання на кнопку «Фільтр» у нижньому блоці буде відображатись відфільтрований перелік матеріалів.

Після здійснення фільтравання кнопка «Фільтр» змінилась на «Відбір» - використовується для подальшого фільтрування списку матеріалів, «Вернути» - використовується для повернення на один крок назад , «Скинути» - використовується для скидання параметрів фільтрування (здійснюється перехід на головну сторінку списку матеріалів).

Для зміни налаштувань для потрібного матеріалу необхідного виділити його із списку (поставити позначку навпроти потрібного матеріалу), обрати із списку нові налаштування у випадаючому полі «Оновити налаштування» та натиснути на кнопку «Оновлення».

Для здійснення редагування потрібного матеріалу необхідно натиснути на посилання «Редагувати» навпроти потрібного матеріалу. Після чого відкриється форма редагування обраного матеріалу. Для збереження внесених змін необхідно натиснути на кнопку «Зберегти».