Сервіс «Товар»

 

Сервіс «Товар» призначений для формування та керування переліком списку товарів адміністротором веб-сайту сервісу «Каталог продукції» Державної пенітенціарної служби України.

Для створення нового товару необхідно у адміністративному меню обрати <Керування матеріалами> <Створити матеріал> <Товар>. Зовнішній вигляд форми створення товару зображено на Рис.6.1.

Рис.6.1. – Форма створення/редагування товару

 

При створенні товару адміністротором веб-сайту необхідно заповнювати наступні поля:

  • У полі «Найменування товару» необхідно вказати назву товару, що буде відображатись на веб-сайті.
  • Поле «Зображення» використовується для завантаження зображення створюваного товару. Для завантаження фото необхідно натиснути на кнопку «Обзор», здійснити вибір потрібного файлу та натиснути на кнопку «Завантажити».

Кнопка «Додати інший елемент» використовуєтся для додання ще однієї форми завантаження, фото можна додавати у невизначеній кількості.

  • У полі «Короткий опис товару» необхідно вказати опис створюваного товару, його призначення, склад тощо.
  • Посилання «Формат Вводу» використовується для здійснення вибору формату вводу короткого опису товару. Для здійснення вибору формату вводу необхідно зробити один із радіобоксів активним.
  • Поле «Рекомендовані товари» використовується для заповнення рекомендованих товарів для створюваного товару. Якщо почати заповнювати  поле «Рекомендовані товари», то підтянеться список раніше створених товарів, із списку якого можна обрати потрібний.

Список рекомендованих товарів буде відображатись у алфавітному порядку і виводити всі словосполучення, які були введенні у полі «Рекомендовані товари».

Кнопка «Додати інший елемент» використовується для додання ще однієї форми заповнення рекомендованих товарів.

У списку відображення рекомендованих товарів можна керувати послідовністю відображення рекомендованих товарів, передвигаючи за іконку . Після переміщення рекомендованого товару у потрібне місце обов’язково потрібно натиснути на нопку «Зберегти».

  • Випадаюче поле «Каталог» використовується для обрання із списку потрібного каталогу, до якого буде відноситись створюваний товар. Список каталогу формується у сервісі «Словник» (Див. Розділ 5).
  • Посилання «Інформація про автора» використовується для зміни дати створення товару. Використовується у тому випадку, коли необхідно змінити порядок відображення товару у списку всіх товарів на веб-сайті. У полі «Створено» необхідно вказати потрібний час та дату створення публікації у форматі, який вказано під полем.
  • Посилання «Налаштування публікації» використовується для опублікування товару на веб-сайті (якщо активна позначка «Опублікувати»).

Для збереження створюваного товару необхідно натиснути на кнопку «Зберегти» (Див.Рис.6.1). Створюваний товар буде відображатись на веб-сайті у режимі «Перегляд».

Для здійснення редагування інформації по необхідному товару необхідно натиснути на посилання «Редагувати». Відкриється форма редагування товару, яка зображена на Рис. 6.1. Після внесення необхідних змін потрібно натиснути на кнопку «Зберегти».

Видалення товару можливе наступними шляхами:

  • При натисканні на кнопку «Вилучити» у формі редагування товару.
  • Вилучення товару, використовуючи функціонал сервісу «Матеріали» (Див.Розділ 10).